تاریخ : سه شنبه 11 ارديبهشت 1397
کد 41

در آستانه روز معلم صورت گرفت

💠 دیدار اساتید دانشگاه هنر اسلامی تبریز با نماینده ولی فقیه در استان

در آستانه سالروز شهادت استاد مطهری، اساتید دانشگاه هنر اسلامی تبریز با نماینده مقام معظم رهبری در استان آذربایجانشرقی دیدار نمودند.
در آستانه سالروز شهادت استاد مطهری و روز بزرگداشت مقام معلم، اساتید دانشگاه هنر اسلامی تبریز در بیت امام جمعه شهر تبریز با نماینده مقام معظم رهبری در استان آذربایجانشرقی دیدار نمودند.
 حجت الاسلام آل هاشم در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان، سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم را گرامی داشته، خاطر نشان کرد دشمن همواره از اثر گذاری تفکر شهید مطهری در جامعه و به تبع آن اثرگذاری فرهنگ اسلامی هراس داشته است.
ایشان افزودند: تمرکز دشمنان بر روی فرهنگ بیشتر از همه جاست که اگر جهت گیریها درست نباشد، دشمن در ایمان و باورهای مردم به ویژه نسل جوان رخنه خواهد کرد و مواجهه با فرهنگ غرب با برنامه ریزی اساتید میسر است که شیوه و راه شهید مطهری نیز همین بود.
در ابتدای مراسم حجت الاسلام شربیانی مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه، گزارش مختصری از دانشگاه ارائه نمود و اعلام کرد دانشگاه هنر اسلامی تبریز از ابتدا با شعار یک روز علم، یک روز کار پایه گذاری شد و دانشگاه با ایجاد کارگاه و دراختیار گذاشتن دانشجویان در حال کارآفرینی می باشد.
از برنامه های شاخص دانشگاه برپایی جشنواره بین المللی دو سالانه خلاقیت و نوآوری(ارسیکا) و اهدای جایزه تبریز به برندگان آن است و امسال نیز جشنواره بین المللی معماری اسلامی در دانشگاه برگزار خواهد شد.
در انتهای مراسم، تابلو پرتره حجت الاسلام آل هاشم که توسط یکی از دانشجویان طراحی شده بود به ایشان اهداء شد و مراسم با ضیافت شام و اهدای لوح و هدیه به اساتید پایان یافت.
 

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35419713-041   دورنگار :35412140-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.