تاریخ : پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397
کد 43

به همت کانون حجاب و عفاف صورت گرفت

💠 برپایی نمایشگاه حجاب در دانشگاه هنر اسلامی تبریز

به همت کانون حجاب و عفاف دانشگاه هنر اسلامی تبریز نمایشگاه با محوریت حجاب و زن مسلمان آغاز به کار کرد.
به همت کانون حجاب و عفاف دانشگاه هنر اسلامی تبریز نمایشگاه با محوریت حجاب و زن مسلمان و با عنوان «باید بدانم آنچه هر پروانه می داند» آغاز به کار کرد.
به گفته دبیر کانون در این نمایشگاه علاوه بر عرضه مستقیم محصولات حجاب و عفاف (چادر، مقنعه، روسری، ساق دست و ...) ملزومات حجاب همچون گیره و سنجاق روسری که توسط دانشجویان همین دانشگاه تولید شده بود نیز عرضه شده است.
خانم راثی افزود: با توجه به اهمیت کتاب و فرهنگ مطالعه در این نمایشگاه غرفه معرفی و فروش کتابها و محصولات فرهنگی مرتبط با موضوع حجاب، زن، سبک زندگی و ... برپا شده است. همچنین کانون کتابخوانی دانشگاه به منظور ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تسهیل دسترسی دانشجویان به برخی کتب مورد نیاز، طرح امانت کتاب در حاشیه نمایشگاه را به اجرا درآورده است.
اجرای نمایش «پری خوانی عشق و سنگ» با مضمون عفاف و جایگاه زن در اسلام که  با همکاری کانون تئاتر آماده شده است از دیگر برنامه های مکملی این نمایشگاه میباشد که در روزهای آینده در سالن بعثت دانشگاه به روی صحنه خواهد رفت.
بخش چندرسانه ای نمایشگاه با پخش روزانه مستندها و کلیپهای مرتبط با موضوع نمایشگاه، اجرای اتاقک صوت و برگزاری مسابقه کتاب را می توان از بخشهای ابتکاری و پرمخاطب این نمایشگاه نام برد.
این نمایشگاه از روز سه شنبه 18 اردیبهشت ماه شروع و به مدت یک هفته در محل پردیس دانشگاه ادامه خواهد داشت.
 

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35419713-041   دورنگار :35412140-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.