تاریخ : يکشنبه 11 آذر 1397
کد 56

برگزاری جلسه اساتید مشاور کانون های فرهنگی و انجمن های علمی با ریاست دانشگاه

نشست صمیمانه ریاست دانشگاه هنر اسلامی تبریز با اساتید مشاور کانون های فرهنگی و انجمن های علمی، در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه هنر اسلامی تبریز، نشست صمیمانه ریاست دانشگاه هنر اسلامی تبریز با اساتید مشاور کانون های فرهنگی و انجمن های علمی، شنبه 10 آذر ماه در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار گردید.
در ابتدای جلسه، اساتید مشاور گزارشی از عملکرد خود در کنار کانون ها و انجمن ها و برنامه های صورت پذیرفته را ارائه نمودند.
در ادامه دکتر کی نژاد ضمن تشکر از حضور اساتید در کنار کانون ها و انجمن های دانشجویی در خصوص اهمیت فرهنگ و نقش اساتید در راهنمایی دانشجویان و ایفای نقش تاثیرگزار تاکید کردند.
عضو شورای انقلاب فرهنگی در انتهای جلسه مواردی در اهمیت همراهی پدرانه و حضور در برنامه های دانشجویی را برای اساتید مطرح نموده و خواستار همراهی بیشتر با دبیران و حضور در برنامه های اجرایی دانشجویان شدند.
شایان ذکر است اولین جلسه با اساتید مشاور با هدف هماهنگی، توجیه آیین نامه ها و نحوه فعالیت و همراهی با دبیران، با حضور معاون و مدیر فرهنگی دانشگاه در ابتدای سال تحصیلی در محل اتاق معاونت برگزار شده بود.
 

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35419713-041   دورنگار :35412140-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.