تاریخ : سه شنبه 7 اسفند 1397
کد 63

💠جشن دانش آموختگی دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار شد

مراسم فارغ التحصیلی دانشگاه هنر اسلامی تبریز به همت امور فرهنگی دانشگاه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه هنر اسلامی تبریز، در آستانه ولادت باسعادت حضرت زهرا سلام الله علیها جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه هنر اسلامی  به همت امور فرهنگی دانشگاه، در روز یکشنبه 5 اسفند ماه در محل سالن بعثت دانشگاه با حضور مسئولین دانشگاه، و خانواده های دانش آموختگان برگزار شد.
در ابتدای مراسم مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه، روز شیرین و پرخاطره فارغ التحصیلی را به دانش آموختگان و پدر و مادرهای آنها تبریک عرض نموده و توصیه نمودند تا دانایی را که در دانشگاه کسب کرده اند به توانایی تبدیل کنند و علم را به عمل درآورند. در ادامه حجت الاسلام شربیانی توصیه نمودند که در زندگی هدف گذاری داشته باشید و مواظب باشید به ویروس یآس و نامیدی آلوده نشوید.
در ادامه ریاست دانشگاه ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها، دانش آموختگی را به آنها و خانواده محترمشان تبریک گفته و از بابت قبول دعوت دانشگاه و حضور در مراسم تشکر و قدردانی نمودند. و با توجه به مصادف شدن این مراسم با فرمایش مقام معظم رهبری تحت عنوان گام دوم انقلاب از دانش آموختگان درخواست نمودند تا با کمک و همکاری همدیگر، جزو دانشگاههای اولی باشیم که فرمایشات ایشان را عملیاتی می کنیم و نگذاریم این بیانات به فراموشی سپرده شود.
موسس دانشگاه در ادامه افزودند که از ابتدای تاسیس، هدف اولیه اهمیت دادن به کیفیت بود نه کمیت و تعداد امروز دانشجویان که در حدود دو هزار نفر می باشد مبین این مطلب می باشد. و به این جهت رشته هایی که مملکت به آن نیاز دارد و یا در دانشگاههای دیگر وجود ندارد اقدام به تاسیس کرده ایم.
دکتر کی نژاد همچنین خبر داد که به رشته های دانشگاه یک دوره کارشناسی، سه دوره کارشناسی ارشد و دوره دکتری طراحی صنعتی که برای اولین بار در کشور دانشجو پذیریش خواهد کرد، افزوده شده که از سال بعد دانشجو پذیرش خواهد کرد. همچنین چهارمین همایش بین المللی ارسیکا، با حضور هنرمندان زن جهان اسلام در خرداد ماه برگزار خواهد شد.
در ادامه تقی دوامی از فارغ التحصیلان موفق دانشگاه به ایراد صحبت پرداخت. و بخشی از خاطرات و تجربیات دوران تحصیل خود را برای حضار بیان نمود.
 جشن با خواندن سوگند توسط دانش آموختگان وگرفتن عکس یادگاری ادامه یافت.
اجرای موسیقی، تقدیر از دانش آموختگان ممتاز، اهداء تندیس و هدیه و اهداء گل به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت زهرا(س) از دیگر بخشهای متنوع برنامه بود که برگزار شد.
این جشن، ششمین برنامه دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه هنر اسلامی در بیستمین سال تاسیس خود بود که برگزار شد.
 

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35419713-041   دورنگار :35412140-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.