بسیج دانشجویی

بسیج دانشجویی در عین آن‌که یک تشکل نظم‌یافته و برخوردار از سازماندهی است، نه در جناحهای سیاسی هضم و حل می‌شود و نه خود را رقیب سازمانهای دانشجویی متعارف می‌شمرد. هر دانشجویی با هر سلیقه‌ی سیاسی اگر پایبند به ارزشهای انقلاب و آماده‌ی حضور در عرصه‌ی مبارزه‌ی فرهنگی و سیاسی با استکبار و ایادی آشکار و نقابدار آن است، می‌تواند در خیل بسیجیان دانشگاه و عضوی از بسیج دانشجویی باشد.
تفکر بسیجی ترکیبی است از ایمان عمیق، تلاش مخلصانه، هشیاری در شناخت دشمن، گذشت و ایثار در برابر دوست، و ایستادگی و مقاومت شجاعانه و خستگی‌ناپذیر ... و این است آن حقیقت والایی که امام بزرگوار ما به خاطر آن، بسیجی بودن را افتخار خود می‌دانست.
امروز دانشگاه بیش از همیشه به بسیج دانشجویی و بسیج دانشجویان در صراط مستقیمِ انقلاب نیازمند است و تشکل بسیج دانشجویی بیش از همیشه به خودسازی و هوشمندی و پایداری.
«پیام رهبر معظم انقلاب به پنجمین گردهمایی بسیجیان»

 
 
بسیج دانشجویی دانشگاه هنر اسلامی تبریز با اتکا به مفاهیم ارزشمند تفکر انقلاب اسلامی، رسالت خود را در حضور همه جانبه دانشجویان دانشگاه هنر اسلامی تبریز می داند و از آنجا که هر آنچه با هنر آمیخته شد ماندگار می شود سعی در رسیدن به آرمان هنر اسلامی و انقلابی و هنرمند اسلامی و انقلابی دارد.
برای همین حوزه مقاومت بسیج آوینی را "جایی برای زندگی" نامیده ایم تا هر آن کس که خود را برای یک زندگی متعالی می خواهد بتواند در کنار ما قرار بگیرد.
 
قرار گاه: ساختمان آوینی پردیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز
قرار گاه: هر زمان که دنیا برایتان نفس گیر شده بود
کانال تلگرامی: @basijavini95
شماره تماس: 35419708-041
 
مسئول بسیج دانشجویی: امیر حسین رنجبر 
مسئول بسیج خواهران : خانم فاطمه حاج رسولی 

 
آدرس:
تبریز- خیابان آزادی- میدان حکیم نظامی- دانشگاه هنر اسلامی تبریز- دفتر بسیج دانشجوئی
 
 

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35419713-041   دورنگار :35412140-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.